Życzenia dla Mam - szczególnie serdeczne od Wcześniaków przebywających w SPSK1

Dziś Dzień Matki - wszystkim Mamom życzymy tego, co po prostu najlepsze na świecie! Maleństwa przebywające na Oddziale Noworodków SPSK 1, szczególnie Wcześniaki, dołączają do życzeń dla swoich kochanych Mam. Personel medyczny Oddziału przygotował laurki dla każdej z nich, które zawieszono na inkubatorach, przedstawiają odbite stópki i rączki dzieci. Na drzwiach wita Mamy piękny plakat z imionami dzieci.

Dzień Matki SPSK1 - fot. A.GuzowskaDz. Matki fot. A.Guzowska

Aktualizacja: 26 Maj 2023 | Autor: Anna Guzowska