Galeria wnętrz nowego budynku SPSK Nr 1 przy ul. Radziwiłłowskiej

Nowy budynek Szpitala przy ul. Radziwiłłowskiej 13 został już oddany do użytku, 11 lutego przyjęto w nim pierwszych pacjentów. Powstało tu centrum kompleksowego leczenia chorób nowotworowych, na które składają się: przeniesiona z ulicy Staszica Klinika Chirurgii Onkologicznej wraz z Zakładem Chemioterapii oraz Zakład Radioterapii.

Wnętrza budynku utrzymane są w stonowanych kolorach natury, przeważają beże, brązy i kremy oraz przełamujący je granat. Na ścianach w salach chorych zamontowano fototapety przedstawiające las oraz gres imitujący drewno. Korytarze są dobrze doświetlone dzięki dużym przeszkleniom. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z budynku!

Publikacje na ten temat:

Kurier Lubelski / 11.02.19: "Klinika chirurgii onkologicznej zaczęła działać pod nowym adresem"

Dziennik Wschodni / 11.02.19: "Nowa klinika w centrum Lublina przyjęła pierwszych pacjentów"

Radio Lublin (serwis internetowy) / 11.02.19: "Klinika Chirurgii Onkologicznej działa w nowym miejscu"

Aktualizacja: 22 Maj 2019 | Autor: Anna Guzowska