Światowy Dzień Pokrzywki (1.października) - zapisy na konsultacje lekarskie

1. października już po raz ósmy obchodzimy Światowy Dzień Pokrzywki. Z tej okazji pragniemy zwrócić Państwa uwagę na problem osób zmagających się z tą uciążliwą chorobą, która w znaczący sposób obniża jakość życia oraz negatywnie wpływa na życie osobiste i zawodowe. Klinika Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej UM i SPSK1 w Lublinie jest certyfikowanym ośrodkiem, zrzeszonym w międzynarodowej sieci UCARE, w której odbywa się diagnostyka i leczenie pokrzywki przewlekłej w oparciu o najnowsze światowe standardy postępowania w pokrzywce.

W ramach obchodów 8-go Światowego Dnia Pokrzywki, chcemy ułatwić wszystkim osobom cierpiącym na pokrzywkę przewlekłą kontakt ze specjalistami, dlatego organizujemy dzień otwartych konsultacji.

Ze względu na pandemię COVID-19 osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 1 października 2021 (piątek), w godzinach 8:00-15:00.

ZAPISY NA KONSULTACJE u specjalisty dermatologa i alergologa (wymagane skierowanie do poradni dermatologicznej): tel, (81) 5323647 lub 602724298.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby cierpiące na pokrzywkę przewlekłą do kontaktu!

Aktualizacja: 21 Wrzesień 2021 | Autor: Anna Guzowska