"Bogdanka" dofinansowała zakup środków ochrony indywidualnej dla SPSK 1

Uprzejmie informujemy, iż grono darczyńców wspierających nasz Szpital stale się powiększa.

Zakup środków ochrony indywidualnej dla personelu oraz pacjentów Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie, w celu zapewnienia ciągłości jego funkcjonowania w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, dofinansowano przez Bogdankę, spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny.

Bogdanka logo

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Aktualizacja: 26 Listopad 2020 | Autor: Redakcja