Wizyta przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia w SPSK 1 - ocena realizacji inwestycji / 18.02.2021

18 lutego 2021 r. miała miejsce wizyta przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, związana z przeglądem i oceną realizowanych w SPSK 1 inwestycji. Podczas spotkania gośćmi Szpitala byli: Podsekretarz Stanu Sławomir Gadomski oraz z-ca Dyrektora Departamentu Oceny Inwestycji Katarzyna Przybylska, JM Rektor UM w Lublinie prof. dr hab. n.med. Wojciech Załuska. SPSK 1 reprezentowali: Dyrektor Naczelna SPSK 1 - lek. med. Beata Gawelska, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Prorektor UM - prof. dr hab. n.med. Robert Rejdak, Dyrektor ds. Technicznych - mgr inż. Tomasz Brygała.

GALERIA ZDJĘĆ - tutaj

Aktualizacja: 22 luty 2021 | Autor: Anna Guzowska