JEDNOSTKI MEDYCZNE

Uroczyste otwarcie Klinik Psychiatrii przy ul. Głuskiej po przebudowie i rozbudowie

 

16. grudnia odbyło się uroczyste otwarcie budynków przy ulicy Głuskiej, będących efektem ukończenia kolejnego etapu "Programu przebudowy i rozbudowy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie". W ramach tego zadania powstał nowy budynek, wyremontowano również dotychczasową siedzibę dwóch klinik psychiatrii, które funkcjonują w strukturze naszego szpitala.

Podczas spotkania Wojewoda Lubelski, Lech Sprawka, odznaczył szesnaście osób - obecnych i byłych Pracowników Szpitala, za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

 

Informacje o wydarzeniu:

"Panorama Lubelska" / 16.12.2019

"Kurier Lubelski" / 16.12.2019

"Dziennik Wschodni" / 16.12.2019

 

 

Artykuły - pozostałe
W ramach Marszu Różowej Wstążki, który odbył się 29. września, SPSK Nr 1 przygotował w siedzibie Ratusza poniżej wymienione prelekcje dotyczące ginekologii onkologicznej - wszyscy prelegenci to pracownicy Kliniki Ginekologii Onkologicznej i
29. września w Lublinie odbędzie się Marsz Różowej Wstążki, współorganizowany przez Urząd Miasta Lublin i Lubelskie Stowarzyszenie Amazonek. W ramach obchodów przypadającego we wrześniu miesiąca świadomości nowotworów ginekologicznych, Samodzielny
W najbliższy piątek i sobotę (29-30 września) w hotelu IBIS w Lublinie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?”. W konferencji wezmą udział specjaliści w zakresie karmienia piersią:
Aktualizacja: 18 Grudzień 2019 | Autor: Anna Guzowska