Uroczysta Msza św. z okazji Dnia św. Łukasza Ewangelisty - patrona Służby Zdrowia

18. października obchodzony jest Dzień św. Łukasza Ewangelisty, patrona lekarzy oraz ogólnie wszystkich osób posługujących chorym, potocznie nazywany świętem Służby Zdrowia. Z tej okazji 19. października o godz.19 w Archikatedrze Lubelskiej odbędzie się wspólna modlitwa, której przewodniczyć będzie Biskup Adam Bab.

Wszystkim Pracownikom Szpitala z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości i pogody ducha.

W załączniku znajduje się zaproszenie na uroczystą modlitwę.

Aktualizacja: 17 Październik 2022 | Autor: Anna Guzowska