Tak wygląda nowa kuchnia szpitalna oraz kotłownia (foto 4.02.2020) - wkrótce zakończenie prac w tej lokalizacji.

W ramach pierwszego etapu przebudowy i rozbudowy SPSK1 przy ul. Radziwiłłowskiej, w 2019 r. oddano do użytku dwa budynki - w pierwszym mieści się Klinika Chirurgii Onkologicznej oraz Zakład Radioterapii, drugi to dawny Pałac Lubomirskich (obecnie znajdują się tu sale dydaktyczne UM i miejsca noclegowe dla pacjentów korzystających z radioterapii).

Ostatnia część prac w tej lokalizacji dotyczyła budynku, w którym mieści się kuchnia i kotłownia, wykonawcą inwestycji jest firma Mega-Therm Instalacje Sp.z o.o.Sp.k. Kuchnia szpitalna rozpocznie działalność w nowym budynku do końca lutego br.

Zapraszamy do obejrzenia galerii najnowszych zdjęć - tak wygląda kuchnia szpitalna:  GALERIA FOTO / kuchnia i kotłownia

kuchnia 4.02.2020

Aktualizacja: 06 luty 2020 | Autor: Anna Guzowska