Profesor Grzegorz Dzida odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi - Gratulacje!

W przeddzień obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości, Profesor Grzegorz Dzida z Kliniki Chorób Wewnętrznych USK Nr 1 został odznaczony przez wojewodę lubelskiego Lecha Sprawkę w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Brązowym Krzyżem Zasługi. Pan Profesor został uhonorowany na wniosek pacjentów ze Stowarzyszenia Diabetyków Polskich, co - jak sam stwierdził - powoduje jeszcze większą satysfakcję i radość.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i docenienia Pana codziennej pracy na rzecz pacjentów!

Informacja o wydarzeniu oraz innych odznaczonych na stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego - LUW gov.pl

fot. UW w Lublinie

Aktualizacja: 13 Listopad 2023 | Autor: Anna Guzowska