Klinika Okulistyki Ogólnej otrzymała status Polskiego Ośrodka Eksperckiego Chorób Rzadkich Oczu

13. czerwca, w budynku Klinik Okulistycznych przy ulicy Chmielnej, odbył się briefing prasowy, dotyczący przyznania Klinice Okulistyki Ogólnej SPSK Nr 1 statusu Polskiego Ośrodka Eksperckiego Chorób Rzadkich Oczu. To jedyny tego rodzaju ośrodek w Polsce. Jest to duże wyróżnienie i docenienie profesjonalizmu oraz doświadczenia specjalistów z SPSK1, pracujących pod kierownictwem Profesora Roberta Rejdaka.

W spotkaniu z przedstawicielami lokalnych mediów uczestniczyli:

Dyrektor Naczelna SPSK 1 Beata Gawelska, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej Prof. Robert Rejdak oraz reprezentująca tę Klinikę Prof. Katarzyna Nowomiejska.

Media o wydarzeniu: rmf.fm / Kurier Lubelski / wyborcza.pl / politykazdrowotna.com / tvp3 / Radio Lublin / Radio Centrum / Rynek Zdrowia

Prof. Robert Rejdak oraz Prof. Katarzyna Nowomiejska

Aktualizacja: 14 Czerwiec 2023 | Autor: Anna Guzowska