Odznaka Honorowa "Zasłużony dla Województwa Lubelskiego" dla Profesora Krzysztofa Tomasiewicza - gratulujemy!

18. września odbyła się uroczysta Gala "Lubelskie dla Medyków", podczas której Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski przekazał słowa wdzięczności dyrektorom szpitali, pielęgniarkom, lekarzom, ratownikom medycznym oraz pracownikom szeroko pojętych służb medycznych za ich ciężką pracę w dobie pandemii COVID-19.

W gronie docenionych medyków znalazł się Profesor Krzysztof Tomasiewicz, Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK Nr 1, który otrzymał najwyższe samorządowe odznaczenie w regionie - Odznakę Honorową „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego”. Natomiast Medale Pamiątkowe Województwa Lubelskiego odebrało 108 pracowników szeroko pojętych służb medycznych.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi kolejnego już wyróżnienia związanego z walką z pandemią COVID-19!

Publikacje i galerie zdjęć z wydarzenia:

Dziennik Wschodni

lubelski.pl

Radio Lublin

tvp Lublin

Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Białaczki , które działa w ramach Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku USK Nr 1 , wzięło udział w III edycji DOTACJI Fundacji DKMS, realizowanych w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i
Klinika Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK1 to jedyny ośrodek w makroregionie, który specjalizuje się w okulistyce dziecięcej. Z radością informujemy, że jednostka kierowana przez Prof. Roberta Rejdaka otrzymała z dodatkowego rozdania darów od
14. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Programu Wieloletniego pn. "Przebudowa i rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie" oraz oficjalne otwarcie najnowszego budynku USK 1 ,
Aktualizacja: 20 Wrzesień 2021 | Autor: Anna Guzowska