"Teatr Za Jeden Uśmiech" - spektakl i upominki dla hospitalizowanych dzieci i młodzieży

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy ul. Głuskiej odbyło się spotkanie hospitalizowanych tam dzieci i młodzieży z "Teatrem Za Jeden Uśmiech". Nasze pacjentki i pacjenci w towarzystwie personelu medycznego obejrzeli spektakl "CÓRKA KRÓLA ZIMLANDII".

Bajka była spektaklem nie tylko widowiskowym, ale i pouczającym, przedstawiającym dzieciom obrazkowo, jakie zachowania są godne pochwały. Aktorzy i animatorzy zwracali szczególną uwagę na dialog z dziećmi a Mikołaj wręczył im upominki.

Serdecznie dziękujemy "Teatrowi Za Jeden Uśmiech" z Krakowa za wspaniałe umilenie czasu dzieciom i młodzieży, przebywającym w naszym Szpitalu w bardzo szczególnym, świątecznym okresie i zapraszamy do współpracy w przyszłości!

Teatr Za Jeden Uśmiech 21.12.23

29. lutego w USK 1 odbył się briefing prasowy, podczas którego specjaliści z Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii poruszyli trzy ważne tematy ginekologiczno - onkologiczne, które związane są z rozpoczynającym się marcem: 1. Marzec jest
23 i 24 lutego odbywał się w Lublinie IX Kongres „Nowości w okulistyce – edukacja i praktyka” , którego inicjatorem oraz jednym z głównych organizatorów był prof. dr hab. Robert Rejdak, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK Nr 1 i
Aktualizacja: 08 Styczeń 2024 | Autor: Anna Guzowska