Profesor Robert Rejdak w rankingu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie - "Lista stu 2023"

“Puls Medycyny” ogłosił po raz 21. wyniki prestiżowego rankingu Lista Stu (więcej informacji: Puls Medycyny). Z satysfakcją informujemy, że na Liście Stu na pozycji 58. uplasował się prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 oraz Prorektor ds. Umiędzynarodowienia i Cyfryzacji UM w Lublinie. Pan Profesor jest również Prezesem Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich oraz dyrektorem medycznym oddziału Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów w Dziedzinie Okulistyki (ESASO) w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi Robertowi Rejdakowi sukcesu i życzymy realizacji wszystkich zawodowych planów!

Za osobę najbardziej wpływową w polskiej medycynie kapituła uznała prof. dr. hab. n. med. Macieja Banacha, specjalistę w dziedzinie kardiologii, hipertensjologii i lipidologii, kierownika Zakładu Kardiologii Prewencyjnej i Lipidologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego

Aktualizacja: 05 Marzec 2024 | Autor: Anna Guzowska