Prezydent wręczył nominacje profesorskie - gratulacje dla Profesora Mirosława Czuczwara!

Uprzejmie informujemy, że w gronie nauczycieli akademickich oraz pracowników nauki i sztuki, którym Prezydent Andrzej Duda wręczył ostatnio nominacje profesorskie, był Kierownik II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii USK Nr 1 prof. dr hab. Mirosław Czuczwar, profesor nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi oraz życzymy dalszych sukcesów!

Prof. Mirosław Czuczwar z Prezydentem Andrzejem Dudą

29. lutego w USK 1 odbył się briefing prasowy, podczas którego specjaliści z Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii poruszyli trzy ważne tematy ginekologiczno - onkologiczne, które związane są z rozpoczynającym się marcem: 1. Marzec jest
23 i 24 lutego odbywał się w Lublinie IX Kongres „Nowości w okulistyce – edukacja i praktyka” , którego inicjatorem oraz jednym z głównych organizatorów był prof. dr hab. Robert Rejdak, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK Nr 1 i
Aktualizacja: 19 Styczeń 2024 | Autor: Anna Guzowska