O zdrowiu psychicznym kompleksowo - XXIV Lubelskie Spotkania Naukowe (23.-25.maja)

23. maja rozpoczyna się XXIV edycja LUBELSKICH SPOTKAŃ NAUKOWYCH. Wydarzenia potrwają trzy dni i odbywają się w hotelu Ibis Styles Lublin. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania to: "Psychiatria dzisiaj: integracja, innowacja, inspiracja – odpowiedzialność w obliczu współczesnych wyzwań".

Konferencja Lubelskie Spotkania Naukowe, która jest organizowana od prawie 30 lat, jest jednym z najważniejszych w kraju miejsc spotkań i wymiany doświadczeń lekarzy oraz profesjonalistów ochrony zdrowia zainteresowanych szeroko pojętą problematyką zdrowia psychicznego - w LSN uczestniczą lekarze z całej Polski, w tym spora grupa wieloletnich uczestników. Organizatorzy od lat dokładają wszelkich starań, by różnorodność sesji tematycznych, wypełnionych wykładami i warsztatami znakomitych polskich naukowców i klinicystów, spełniła najwyższe standardy i zaspokoiła oczekiwania uczestników.

Program LSN - link

Komitet Naukowy Lubelskich Spotkań Naukowych