Konkurs o KRYSZTAŁOWĄ CEGŁĘ - najnowszy budynek USK 1 nagrodzony!

22. listopada odbył się finał XXII edycji konkursu o Kryształową Cegłę, w którym nagradzane są najlepsze inwestycje budowlane. Z radością informujemy, że I miejsce w kategorii "Obiekty Zdrowia" przyznano Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu Nr 1 w Lublinie za najnowszy obiekt Szpitala, który powstał przy ul. Staszica 16 w ramach projektu wieloletniego pn. "Przebudowa i rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie".

Informacje i zdjęcia: tvp3 / Radio Lublin / Dziennik Wschodni / PTM Lublin

Kryształowa Cegła  - dyplom

29. lutego w USK 1 odbył się briefing prasowy, podczas którego specjaliści z Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii poruszyli trzy ważne tematy ginekologiczno - onkologiczne, które związane są z rozpoczynającym się marcem: 1. Marzec jest
23 i 24 lutego odbywał się w Lublinie IX Kongres „Nowości w okulistyce – edukacja i praktyka” , którego inicjatorem oraz jednym z głównych organizatorów był prof. dr hab. Robert Rejdak, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK Nr 1 i