Konkurs na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

Numer postępowania

Lublin dnia 03.01.2024 roku

Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin

w porozumieniu z Okręgową Radą Pielęgniarek i Położnych w Lublinie

ogłasza konkurs na stanowisko

Pielęgniarki Oddziałowej w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej

Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

Od kandydata na stanowisko objęte konkursem wymagane są kwalifikacje - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2023 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. z 2023 r. poz. 1515), tj. tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa oraz 5 lat pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych.

Kandydat zgłaszający się do konkursu składa  dokumenty określone w § 12 ust.1 i 3 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska  kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (Dz.U. z 2021 r. poz. 430):

1) podanie do kierownika podmiotu leczniczego o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem,

2) dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowiska objętego konkursem:

- prawo wykonywania zawodu,

- dyplom uzyskania tytułu magistra pielęgniarstwa,

- dyplomy uzyskanych specjalizacji.

3) opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej,

4) inne dokumenty w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe,

5) oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu  wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania stanowiska objętego konkursem,

6) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzania postępowania konkursowego na stanowisko objęte konkursem.

Kopie wymaganych dokumentów powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem, przy czym  poświadczenie może być dokonane przez kandydata. Na prośbę komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

Dokumenty, w zamkniętej kopercie, opatrzone imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu kontaktowego, adnotacją o treści: „Konkurs na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1w Lublinie”  należy składać w terminie 10 dni od dnia ukazania się ogłoszenia w Kancelarii USK Nr 1 w Lublinie przy ul. Stanisława Staszica 16 lub przesłać w tym terminie na adres: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1, 20-081 Lublin, ul. Stanisława Staszica 16.

Dokumenty przesłane (pocztą lub kurierem) muszą być doręczone na ww. adres  nie później niż w ostatnim dniu terminu

wyznaczonego do ich złożenia. Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Komisja rozpatrzy zgłoszone kandydatury w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie przy
ul. Czechowskiej 3 A w Lublinie w terminie 60 dni od daty zakończenia przyjmowania dokumentów.

O terminie i  miejscu przeprowadzenia konkursu  kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie indywidualnie na adres wskazany na kopercie zawierającej dokumenty.

Materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym podmiotu leczniczego, a także „Regulamin konkursu na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” są dostępne w Kancelarii podmiotu leczniczego w Lublinie przy ul. Stanisława Staszica 16, w dni powszednie w godz. 730-1500 .