Zakład Medycyny Rodzinnej

Kierownik: dr hab.n. med. Ewa Rudnicka-Drożak

Działalność medyczna Zakładu realizowana jest w poradniach: lekarza rodzinnego, poradni diabetologicznej i endokrynologicznej. W poradni lekarza rodzinnego udzielane są również porady z zakresu chorób wewnętrznych, psychiatrii i gastroenterologii.

W ramach współpracy mamy dostęp do wszystkich poradni specjalistycznych Szpitala (poradnia kardiologiczna, chirurgiczna, chirurgii urazowej, chirurgii naczyń, onkologiczna, dermatologiczna, okulistyczna, leczenia bólu, ginekologiczna, rozrodczości i andrologii oraz psychiatryczna).

Poradnia lekarza rodzinnego posiada punkt szczepień, w których wykonywane są między innymi szczepienia przeciw grypie, wirusowym zapaleniom wątroby.

Okresowo organizowane są akcje wczesnego wykrywania chorób układu krążenia, tarczycy, cukrzycy i innych chorób metabolicznych.

Pacjentom zapewniamy opiekę lekarską:
- lekarz rodzinny przyjmuje w godzinach od 8:00 do 18:00 w Poradni Lekarza Rodzinnego,
- prowadzimy planowany system przyjęć,
- zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizytę.

Pracownicy jednostki

Telefony