Ankieta dla Pacjenta - triaż w kierunku COVID-19

Informujemy, iż z uwagi na konieczność zachowania procedur bezpieczeństwa, związanych z sytuacją epidemiczną COVID-19, przy przyjęciu do Szpitala oraz w poradniach i zakładach diagnostycznych wprowadzamy obowiązek wypełnienia ankiety przez zgłaszającego się pacjenta.

Ankiety dostępne są w szpitalu, jednak w celu przyspieszenia procedury triażu i ograniczenia kolejek pacjentów, udostępniamy ankietę w pliku gotowym do wydruku (tutaj) - dla osób, które mogą wydrukować ją wcześniej i wypełnić przed przyjściem do Szpitala.

Ankietę należy wypełnić czytelnie, podając wymagane dane osobowe i informacje dotyczące stanu zdrowia - z wyjątkiem pomiaru temperatury, której wysokość zostanie zmierzona na miejscu i odnotowana w ankiecie przez personel medyczny.

Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Białaczki , które działa w ramach Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku USK Nr 1 , wzięło udział w III edycji DOTACJI Fundacji DKMS, realizowanych w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i
Klinika Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK1 to jedyny ośrodek w makroregionie, który specjalizuje się w okulistyce dziecięcej. Z radością informujemy, że jednostka kierowana przez Prof. Roberta Rejdaka otrzymała z dodatkowego rozdania darów od
14. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Programu Wieloletniego pn. "Przebudowa i rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie" oraz oficjalne otwarcie najnowszego budynku USK 1 ,
Aktualizacja: 14 Listopad 2020 | Autor: Redakcja