Lekarz Kierujący:  Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Wallner

Profil działalności klinicznej: chirurgia ogólna, chirurgia gastroenterologiczna, chirurgia onkologiczna, chirurgia endokrynologiczna, chirurgia minimalne inwazyjna, endoskopia zabiegowa, skojarzone leczenie nowotworów, kompleksowa diagnostyka i leczenie zaburzeń czynnościowych górnego odcinka przewodu pokarmowego.

Jedyny w Polsce ośrodek wykonujący zbiegi endoskopowej terapii choroby refluksowej metodą Stretta, pierwszy w kraju ośrodek diagnostyki choroby refluksowej przy wykorzystaniu impedancji. Jedyny ośrodek w kraju rutynowo wykonujący zabiegi endoskopowej mukozektomii wczesnych zmian nowotworowych w przełyku, żołądku i jelicie grubym. Ośrodek referencyjny chirurgii minimalnie inwazyjnej w zakresie chorób pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, chorób rozworu przełykowego, nowotworów jelita grubego, nowotworów żołądka. Ośrodek referencyjny w endoskopowej diagnostyce i terapii chorób układu pokarmowego.

Wysokie lokaty w rankingach Wprost – II miejsce w Polsce w terapii raka odbytnicy, Newsweeka – I miejsce w Polsce w terapii raka przełyku, II miejsce w Polsce w ocenie ośrodków chirurgicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kliniki

tel.: 81 53 24 127 - Sekretariat Kliniki (7:30-15:05)
tel./fax: 81 53 28 810 - Sekretariat Kliniki
tel.: 81 53 40 501 - Gabinet Lekarski Oddziału Męskiego A